PROJELENDİRME

Metal Çatı, işverene projelerinde, dikkatli bir ön tasarım gerektiren belirli mimari çözümlerin detaylandırılmasından başlayarak, uygulama çizimlerinin hazırlanmasına kadar hizmet sunmaktadır. En yeni 3D ve 2D modelleme teknolojileriyle donatılmış tasarım uzmanlarını bünyesinde barındırır.

Bütçeleme aşamasında teknik tavsiye ve yapım ayrıntıları sağlanmakla birlikte, maliyet mühendisliği çalışmaları da uygun çözümler üretebilmenize yardımcı olur.

Uygulama sürecinin her adımını, tasarımdan montaja, çevresel ve toplumsal çevre ve toplumun iyileştirilmesine katkıda bulunan çözümler ve ürünler geliştirmek amacıyla takip ediyoruz.

MONTAJ

  • ÇATI KAPLAMA SİSTEMLERİ

Metal Çatı, endüstriyel ve ticari projeler için izolasyonlu (sıcak çatılar) ve izolasyonsuz (soğuk çatılar) uygun olan kenetli sistem çatı kaplamaları, panel çatı kaplamaları, tek kat trapez çatı kaplamaları sunar. Çatı veya cephe su izolasyonu sağlayan bu sistemlerin üzerine dekoratif amaçlı kompoze, rainscreen ya da shingle üst kaplamaları da hizmetlerimiz arasındadır.

Malzemeler her türlü RAL renginden çelik, alüminyum, çinko, bakır, titanyum olabilir.

Düz olmayan çatılarda estetik özgürlük sunan kenetli çatı kaplama; tasarım, işlevsellik ve teknik mükemmelliğin birleşimini sağlar. Dışbükey, içbükey, eliptik ve hiperbolik eğriler dahil olmak üzere mevcut şekiller, büyüleyici mimarilerin oluşturulmasına izin verir.

  • CEPHE KAPLAMA SİSTEMLERİ

Metal Çatı,çeşitli kaplama türleri sunabilmektedir.Cephe kaplama hizmetlerimiz, endüstriyel cephelerin, soğuk cephelerin, giydirme cephelerin ve panel cephelerin kenet, sandvich, kompoze, shingle, kaset sistem uygulamalarını kapsar.

  • KAPLAMA TAMAMLAYICI SİSTEMLER

Metal Çatı, gerek çatı gerekse cephe kaplamalarının montajı aşamasında ihtiyaç duyulan ışıklık, kar bariyeri, yürüme yolu, güvenlik halatı, çatı çıkış kapakları, dilatasyonlar, dereler ve yağmur inişleri, süzgeçler, paratoner sistem yerleşimleri, dere ısıtıcı kabloları vb tamamlayıcı sitemlerin montajında da destek sağlamaktadır.

ÜRÜN TEDARİĞİ

Metal çatı ve cephe kaplama sistemlerinde her zaman genişleyen kaliteyi ön planda tutan sistem ve malzemeleri sunuyoruz. Proje bazlı üretim, her işin uygulamaya uyacak şekilde özel olarak üretildiği anlamına gelmektedir.